27 червня 2012

Торт для весілля в українському стилі

Якщо ви організовуєте весілля в українському стилі і хочете, щоб все, ну буквально все було зроблене, як кажуть, за законами жанру – обряди, музика, вбрання наречених, декорації залу і т.д. – то так чи інакше, дійде до питання торта. Ну, в цьому випадку, якщо ви хочете і весільний тортик мати в українському стилі, кращого кондитера, аніж Уляна Коцаба з Івано-Франківська, вам не знайти.
Уляна випікає і художньо оформляє торти для різних оказій, і весільні серед них займають чільне місце. Торти івано-франківського кондитера нагадують твори мистецтва, і багато людей, побачивши їх уперше, дивуються: “І як можна таку красу – їсти?!”.
Виявляється, можна і треба, усе – їстівне. Не тільки шари торта, а й квіти, метелики та інші прикраси, якими оздоблені тортики.
Так от, про весільні торти в українському стилі. Ось класичний приклад такого тортика від Уляни Коцаби, прикрашеного щиро українською квітковою флористикою (нагадую – їстівною!) – маками, ромашками і волошками, а також вишиваним українським рушником і червоними коралями:
Торт для весілля в українському стилі, одноярусний
Красиво як, правда? Як бачите, цей торт – одноярусний. Бажаєте двоярусного, в цьому ж стилі? Не проблема – ось зразочок:
Торт для весілля в українському стилі, двоярусний
А ось їстівні квіти крупним планом:
Торт для весілля в українському стилі від Уляни Коцаби, Івано-Франківськ

Весільний торт від Уляни Коцаби, Івано-Франківськ
Одна молода пара, яка, власне, і організовувала весілля в українському стилі, замовила в Уляни ось цей, без сумніву, кондитерський шедевр:
Торт на весіллі в українському стилі, автор Уляна Коцаба
А ось цей тортик, так би мовити, в дії – на завершення весілля молодята розрізають торт і годують ним одне одного:
Торт на весіллі в українському стилі, кондитер - Уляна Коцаба

Торт на весіллі в українському стилі, автор - Уляна Коцаба, Івано-Франківськ
На завершення солодкої дегустації – солодкий поцілунок:
Торт на весіллі в українському стилі, кондитер - Уляна Коцаба з Івано-Франківська
Мушу сказати комплімент також організаторам весіллясудячи з фотографій, все було красиво і витримано в одному стилі: квіткова арка на вході (маки, волошки, ромашки, соняшники); ліф білої сукні нареченої кольорово розшитий українськими квітами; замість традиційного білого віночка наречена оздобила вельон букетиком з українських квітів; ну і нарешті, весільний торт оздоблений маками, волошками, ромашками і колосками.
Повертаючись же до торта, тобто, до весільних тортів від Уляни Коцаби. Я б ще схарактеризувала їх так – красиві зовні, смачні усередині. А от що усередині – можете ознайомитися тут і замовити коржі та начинку для тортів на власний смак. А ось і координати майстрині цих кондитерських шедеврів – скільки разів я нині назвала ці торти шедеврами? Скільки б не назвала, не шкода і ще раз – вони справді того вартують!

Немає коментарів: